تصفیه آب استخر

سیستمی که معمولا برای تصفیه آب استخر پیشنهاد می شود یک سیستم پیش تصفیه است. از آنجا که آب استخر دارای آلودگی های میکروبی و میکروارگان هاست لذا ضدعفونی کردن آب اهمیت زیادی دارد. در این فرایند از کلرزنی و ازن ژنراتور Ozone Generator و لامپ UV استفاده میشود. کلر زنی به خاطر ارزان و دردسترس بودن همیشه در ضدعفونی کردن آب به کار می رود.

 

استفاده از ازن ساز

تزریق ازن به عنوان ضد عفونی کننده گرچه هزینه بیشتری دارد اما از لحاظ کیفیت آب برای سلامتی انسان بسیار بهتر است. در استخرهایی که از ازن برای تصفیه آب استفاده می کنند دیگر بوی کلر آزار دهنده نیست. ازن مانند کلر قابل ذخیره سازی نیست و توسط دستگاه ازن ساز که در خط تصفیه تعبیه میشود تولید می گردد.

 

استفاده از فیلتر شنی

در دستگاه تصفیه استخر فیلتر شنی نیز باید در مسیر قرار گیرد. برای جلوگیری از ورود و رشد میکرو ارگان ها روی سطح فیلتر شنی، باید ضد عفونی کردن قبل از ورود به فیلتر شنی انجام گیرد.

 

فروش تجهیزات استخر، سونا و جکوزی

تجهیزات تصفیه آب برای سونا، جکوزی شامل دستگاه ازن ساز، فیلترشنی، سختی گیر رزینی و … در ظرفیت های مختلف عرضه می گردد. قیمت دستگاه تصفیه آب استخر بسته به ظرفیت دستگاه متفاوت است. ظرفیت دستگاه تصفیه آب بر حسب مترمکعب در شبانه روز می باشد. با توجه به تعداد دفعات مورد نیاز گردش کامل آب دبی ورودی و خروجی مشخص می گردد.

تصفیه آب استخر