تعمیر و نگهداری – CIP

هر دستگاه آب شیرین کن نیاز به نگهداری و انجام سرویس های دوره ای دارد. انجام بموقع و طبق برنامه سرویس های مذکور باعث افزایش طول عمر دستگاه می گردد. همچنین نگهداری اصولی باعث کاهش هزینه های جانبی و کیفیت بالاتر آب تولید شده خواهد شد. تعمیر و نگهداری دستگاه های تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن بایستی توسط اکیپ متخصص انجام گردد. انجام این موارد توسط افراد غیر متخصص می تواند آسیب های جدی به دستگاه وارد کند.

خدمات سرویس شامل CIP دستگاه تصفیه آب صنعتی و تعویض و شستشوی ممبران و تزریق مواد شیمیایی است. آنتی اسکالانت و اسید و قلیا و رزین تصفیه آب RO  از جمله مواد شیمیایی هستند که در سرویس ها استفاده می شوند. استفاده از مواد شیمیایی نامرغوب باعث افت عملکرد دستگاه و گاه خرابی دستگاه می گردد. گاهی حتی استفاده مواد شیمیایی بدون رعایت مقدار توصیه شده باعث وارد شدن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه می شود. در نتیجه توصیه می شود از کیفیت مواد شیمیایی مورد استفاده خود اطمینان حاصل کنید.

شرکت زلال پایاب با داشتن اکیپ متخصص آماده ارایه خدمات تعمیر و نگهداری دستگاه های آب شیرین کن می باشد. همچنین مشاوره و کارشناسی در جهت بهبود عملکرد دستگاه آب شیرین کن و عیب یابی و ارتقای سیستمها از دیگر خدمات ماست .این شرکت آماده ارایه خدمات برای صنایع مختلف در کلیه نقاط کشور می باشد.