تعمیر و نگهداری – CIP

هر دستگاه آب شیرین کن نیاز به نگهداری و انجام سرویس های دوره ای دارد. انجام بموقع و طبق برنامه سرویس های مذکور باعث افزایش طول عمر دستگاه می گردد. همچنین نگهداری اصولی باعث کاهش هزینه های جانبی و کیفیت بالاتر آب تولید شده خواهد شد. تعمیر و نگهداری دستگاه های تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن بایستی توسط اکیپ متخصص انجام گردد. انجام این موارد توسط افراد غیر متخصص می تواند آسیب های جدی به دستگاه وارد کند.

خدمات سرویس شامل CIP دستگاه تصفیه آب صنعتی و تعویض و شستشوی ممبران و تزریق مواد شیمیایی است. آنتی اسکالانت و اسید و قلیا و رزین تصفیه آب RO  از جمله مواد شیمیایی هستند که در سرویس ها استفاده می شوند. استفاده از مواد شیمیایی نامرغوب باعث افت عملکرد دستگاه و گاه خرابی دستگاه می گردد. گاهی حتی استفاده مواد شیمیایی بدون رعایت مقدار توصیه شده باعث وارد شدن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه می شود. در نتیجه توصیه می شود از کیفیت مواد شیمیایی مورد استفاده خود اطمینان حاصل کنید.

شرکت زلال پایاب با داشتن اکیپ متخصص آماده ارایه خدمات تعمیر و نگهداری دستگاه های آب شیرین کن می باشد. همچنین مشاوره و کارشناسی تخصصی دستگاه های تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن جهت بهبود عملکرد و عیب یابی و ارتقای سیستمها توسط بهترین کارشناسان صنعت تصفیه آب کشور به صنایع مختلف ارایه می گردد.این شرکت با سالها تجربه در صنعت تصفیه آب آماده ارایه خدمات برای صنایع گوناگون در کلیه نقاط کشور می باشد.

مشاوره تخصصی رسوب زدایی بویلر ها و برج خنک کن و چیلرها به صورت دایمی به کارخانجات ارایه می گردد. ارایه راهکارهای جلوگیری از تشکیل رسوب در دیگ بخار ( بویلر) و کولینگ تاور با بررسی موردی و تحلیل آزمایشگاهی نمونه رسوبات انجام می گردد.